تبلیغات در علم پول

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1608247507852{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”]

چرا تبلیغات اینترنتی

 امروزه گسترش ارتباطات و فضای مجازی، نه تنها سبب افزایش سرعت انتقال اطلاعات و توسعه ی ارتباطات شده است، بلکه به سبب وجود جذابیت هایش، هر روزه درحال جذب افراد بیشتری بسوی خود می باشد. این امر باعث بوجود آمدن پتانسیل های بی‌نظیری در حوزه‌ی فضای مجازی و آنلاین شده، که امر مهم و سودآور تبلیغات نیز از این مقوله مجزا نیست. در واقع وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌ است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید قابل تغییر است و…

کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند، کاملا پر رنگتر می‌شود. شاهد این امر هم بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

تبلیغات را می‌توان یک فرآیند خواند، نه یک مسیر یا شیوه خاص. تبلیغ را می‌توان مجموعه فعالیت‌هایی دانست که در آن امتیازات و برتری‌های محصولی یا خدماتی را اعلام کرده و در تلاش است که خریدار را به خرید  کردن آن خدمت یا محصول متقاعد کند.

انتخاب مکان مناسب برای انجام تبلیغات، نقش مهمی در بازدهی و موفقیت کسب و کار ها دارد. تبلیغات موثر و گسترده، از اصلی ترین عوامل موفقیت در شرکت ها و سازمان های بزرگ بوده است.


چرا علم پول

وبسایت علم پول، با رویکرد آموزش و ارائه ی مقالات و سرویس های مربوط به افزایش هوش مالی و دانش اقتصادی، از سال ۱۳۹۳ کار خود را آغاز نموده، و  در طول فعالیت خود، موفق شده روزانه به طور متوسط ۴۰۰۰ بازدیدکننده داشته، و در رتبه ی خود نیز جهش قابل ملاحظه ای را تجربه کند. وبسایت علم پول، به منظور تولید محتوا بسیار با وسواس عمل نموده و سعی بر این دارد که به هیچ عنوان کیفیت را فدای کمیت نکند. با توجه به طرح های توسعه ای در نظر گرفته شده و برنامه ریزی‌های بلند مدت انجام شده، زمینه‌ی فعالیت وبسایت به مباحث مهم و حیاتی اقتصاد و بازار سرمایه، کارآفرینی، استارتاپ‌ها، دانش مالی، توسعه و مهارت فردی و …  نیز تعمیم داده خواهد شد، که طبعا طیف بیشتری از مخاطبان را جذب خود خواهد کرد. بنابر موضوعات ذکر شده، این اطمینان به شما داده خواهد شد که علم پول، فضای مناسبی جهت میزبانی تبلیغات شما خواهد بود.

بخش تبلیغات علم پول به سلیقه و قدرت انتخاب شما آگهی دهنده ی عزیز ارج نهاده و  پلن های متنوعی برای تبلیغات شما در وبسایت، در نظر گرفته شده است. این امر از این نظر حائز اهمیت می باشد که در درجه ی اول، قدرت انتخاب شما را از حیث نوع کسب کار خود ، میزان بازدید مورد نظر و نوع تبلیغات درخواستی، افزایش داده و در درجه ی دوم از نظر هزینه ی انجام تبلیغات، سطح های مختلفی از قیمت ها را در قالب پلن های مختلف ارائه کرده است تا در مجموع شایسته ترین انتخاب را بر حسب سلیقه و نیز میزان بودجه ی تبلیغاتی خود، انجام دهید.


advertising

سفارش تبلیغ

در صورتی که علاقه مند به ثبت آگهی در وبسایت علم پول هستید، می توانید با مطالعه ی ادامه ی این صفحه، به آسانی سفارش خود را آماده و ثبت نمایید.

پیش از هر چیز بابت انتخاب علم پول به عنوان میزبان تبلیغات خود از شما سپاسگزاری کرده، و این مهم را قدر می دانیم، و امیدواریم که در راستای توسعه ی روز افزون وبسایت، به مشتری ثابت و همراه همیشگی علم پول تبدیل شوید.

لیست پلن های قابل انتخاب توسط شما در ادامه آورده شده است. لطفا با بررسی پلن های مختلف و مطابقت پلن انتخابی با نیاز های خود، روند نمای سفارش آگهی را طی نموده تا آگهی شما ثبت و نمایش داده شود.


روند نمای سفارش آگهی علم پول

۱. انتخاب نوع پلن، بر حسب نوع سلیقه و نیز بودجه ی در نظر گرفته شده جهت انجام تبلیغات.

۲. تماس با بخش تبلیغات سایت جهت بررسی امکان سفارش گذاری در پلن انتخاب شده. (سامانه ی تماس با بخش تبلیغات)

۳. ساخت فایل مورد نظر با توجه به فرمت و حجم مجاز هر پلن، جهت نمایش در پلن مورد درخواست.

۴. واریز مبلغ پلن مورد درخواست توسط درگاه پرداخت آنلاین.

۵. مراجعه به سامانه ی تماس با بخش تبلیغات و ارسال اطلاعات واریزی و فایل آگهی.

۶. بررسی فایل آگهی توسط بخش تبلیغات سایت و نمایش آگهی در پلن مورد درخواست پس از تایید فایل.


نکات قابل توجه

n00004534-b

حداکثر حجم فایل ارسالی برای نمایش در پلن هایی که فرمت مجاز آنها شامل آگهی تصویری (بنر) است، ۱۰۰ کیلو بایت می باشد.

– لطفا در هنگام ساخت آگهی، از بکار بردن رنگهای زننده، تصاویر متحرک چشمک زن، رونده و غیره با سرعت زیاد و دیگر فاکتور هایی که باعث اذیت شدن چشم بازدید کننده می شود موکدا اجتناب فرمایید، بدیهی است این عوامل برخلاف اینکه تاثیر بیشتری در جلب توجه بازدید کننده به آگهی شما داشته باشد، نتیجه ی عکس داده و باعث آزردگی خاطر و عدم توجه فرد مخاطب به آگهی شما خواهد شد!

– در هنگام ساخت آگهی بنری، سعی کنید تمامی جنبه های فعالیت و کسب کار خود را به خلاصه ترین شکل ممکن به نمایش بگذارید.


**آنچه که در واقع باعث می شود که بازدیدکنندگان تصمیم بگیرند به تبلیغ شما توجه کنند یا خیر, محتوای تبلیغ شما است نه شکل ظاهری آن**


لیست پلن‌های موجود

کد سفارش موقعیت تبلیغ نوع تبلیغ مدت زمان مبلغ
پلن A فقط صفحه ی اصلی سایت بنر  ۶۰ روز ۵۰۰ هزار تومان
پلن B سایدبار سایت(قابل نمایش در تمام پست ها) بنر ۶۰ روز ۷۰۰ هزار تومان
پلن C صفحه ی اصلی و سایدبار سایت بنر ۶۰ روز ۱ میلیون تومان
پلن D بالای تالار گفتگو (قابل نمایش در کل تالار) بنر ۶۰ روز ۷۰۰ هزار تومان
پلن E سایدبار صفحه اصلی تالار گفتگو بنر ۶۰ روز ۲۵۰ هزار تومان
پلن F ریپورتاژ سایت ریپورتاژ دائمی ۲۵۰ هزار تومان
پلن G ریپورتاژ تالار گفتگو ریپورتاژ دائمی ۲۰۰ هزار تومان
پلن H ریپورتاژ بهمراه بنر صفحه ی اصلی سایت ریپورتاژ + بنر بنر ۶۰ روز ۷۰۰ هزار تومان
پلن I ریپورتاژ بهمراه بنر بالای تالار گفتگو ریپورتاژ + بنر بنر ۶۰ روز ۸۵۰ هزار تومان

اطلاعات بانکی جهت واریز سفارش تبلیغات

نام بانک شماره کارت
  بانک گردشگری ۵۰۵۴-۱۶۱۰-۰۲۸۷-۱۶۳۴
  بانک رفاه ۵۸۹۴-۶۳۱۸-۷۰۰۲-۲۱۹۱
  بانک مسکن ۶۲۸۰-۲۳۱۴-۴۵۸۸-۳۵۲۲
  بانک تجارت ۵۸۵۹-۸۳۱۰-۵۷۰۶-۴۸۰۹

   

کلیه ی حساب ها جهت پرداخت هزینه ی تبلیغات، به نام سجاد صفری می باشد.

بیانیه ی رفع مسئولیت

وبسایت علم پول، آگهی های خود را صرفا بر اساس چهارچوب تبلیغاتی خود منتشر می کند، و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص نوع و نحوه ی فعالیت صاحبان آگهی ندارد.

با سپاس و احترام

بخش تبلیغات وبسایت علم پول (Money Language & Marketing)

E-mail :  ADs@moneyscience.ir

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

5/5