۴ گام تا میلیونر شدن

4 متد جهت قرار گرفتن در مسیر میلیونر شدن

5/5 (1 نظر)

برای بررسی ۴ گام جهت میلیونر شدن، پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را مطالعه نمایید:

سخت کار کنید، روی اهدافتون تمرکز کنید و به جامعتون بعد از رسیدن به موفقیت کمک کنید.

جدا از زمان آموزش من به دیگران و یادگیری ترفندهای داد و ستد، متوجه شدم که درس های زیادی رو نه تنها از میلیونر بودن بلکه از آموزش دادن به دانش آموزان پولدارم که به موفقیت رسیدند، آموختم. شما میتونید  ۴ گام برتر برای رسیدن به موفقیت مالی رو با توجه به تمرکز بر روی کار و هموار کردن مسیر تا رسیدن به موفقیت در ادامه ببینید.

۱) موفقیت بزرگ نیاز به زمان زیاد دارد.

در هر حرفه ای رسیدن به بالاترین درجه یک شبه اتفاق نمی افتد. بلکه نیاز به پشتکار و صبر زیاد دارد. دانش آموز برتر من تیم گریتانی دارای بهترین سابقه در معامله گری سهام در کسب و کار است. در طول پنج سال گذشته، او برای نه ماه اول مطالعات خود سود آور نبود، اما به طور مداوم به تلاشش ادامه می داد. شما می بایست ضرر و زیان را به همراه کسب سود و بردن تجربه کنید. فقط با حفظ استقامت شما می توانید به موفقیت برسید.

 

۲) با گام های کوچک شروع کنید.

بسیار بعید است که شما به موفقیت بزرگ مالی بلافاصله در اولین گام هاتون برسید. شروع با گام های کوچک ولی پیوسته که باعث ارتقای شما در مسیر موفقیت می شود، تمام مراحلی است که باید برای رسیدن به موفقیت طی کنید. تیم گریتانی در ابتدای کارش فقط ۱۵۰۰ دلار در حسابش داشت. شما در گام های اول سود زیادی نصیبتان نمی شود. از طرفی باید استراتژی های مختلف و راهکارهای متفاوت را  برای رسیدن به اهداف و تعیین مناسب ترین روش مورد بررسی قرار داد. خودتان را یک دانشمند فرض کنید که با آزمایشات و سعی و خطا می خواهید یک فرضیه را اثبات کنید. جوابی که در آخر بدست می آورید همان پاداش زحماتتان می باشد، که نشانی از موفقیت شما در این پروسه طولانی مدت می باشد.

 

عدم تقلید موفقیت دیگران

۳) از موفقیت و اهداف دیگران تقلید نکنید.

سعی کنید از تلاش ها و کار های انجام شده توسط افراد موفق در زمینه اهدافتون الهام بگیرید و به روش خودتان و به نحو احسنت از آنها استفاده کنید. موفقیت تیم گریتانی الهام بخش هزاران نفر برای ادامه مسیرشان برای رسیدن به موفقیت بود. از موفقیت دیگران تقلید نکنید، بلکه از استراتژی آنها به منظور سهولت در رسیدن به اهدافتون بهره بگیرید. همچنین به یاد داشته باشید که شما ۱۵۰۰ دلار رو نمیتونید به ۴ میلیون دلار در عرض ۵ سال تبدیل کنید. در بین هزاران دانش آموز، تیم گریتانی استثنایی و تک بود. از اول مطمئن شوید که آینده نگری و توقع شما از موفقیت مورد نظرتان عاقلانه و مقدور باشد، و همیشه روی کارتان متمرکز باشید. همین امر باعث رسیدن شما به نتیجه ای بزرگ تر و باورنکردنی تر از توقع اولیه شما شود.

 

برندسازی

۴) سعی کنید یک پیشرو و الگو در حرفه خود باشید.

همانگونه که سخت کار کردن و تمرکز درحین کار بسیار مهم است، امر خدمت به جامعه حرفه ای خود نیز بسیار مهم است. تیم گریتانی نه تنها در کسب و کار بلکه در جامعه نیز الگوی خیلی ها می باشد. او تمام راهکار ها و نتایج موفقیت خود را با دیگران به اشتراک گذاشته است. در صورتی که می توانست از روی خودخواهی به عنوان یک میلیونر مسیر موفقیت خود را بازگو نکند و به اشتراک نگذارد.

5/5 (1 نظر)
x

لینک مطلب در تالار


به منظور بحث و گفتگو در مورد این مطلب، می توانید به تاپیک آن در تالار گفتمان مراجعه نمایید:

x

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی


با به اشتراک گذاشتن این مطلب، فرصت دیدن مطالب مورد علاقه ی خود را به دوستانتان هدیه دهید...!
هم اکنون می توانید این مطلب را توسط شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید

با اشتراک گذاری این مطلب، دوستان خود را از آن آگاه سازید
x

معرفی مرجع(های) این مطلب


ترجمه و تدوین شده بصورت اختصاصی توسط تیم محتوای علم پول

برگرفته از وبسایت www.entrepreneur.com

نویسنده ی مقاله اصلی: TIMOTHY SYKES – کارآفرین و کارشناس سهام


guest
2 دیدگاه
تازه تر
قدیمی تر محبوب تر
نظرات درون خطی
تمام نظرات
2
0
تفکرات شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید!x
()
x